Tri vajza nga Skënderaj  kanë raportuar në Polici se janë ngacmuar seksualisht nga një burrë, i cili më pas kishte ikur.

Rasti i cilësuar nga policia si “sulm seksual” ka ndodhur dje rreth orës 16:40 në Skënderaj.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti mbetet nën hetime./21Media