Të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt

Të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Vushtrri, pasi kanë penguar dhe sulmuar punëtorin e KEDS-it.

Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Shote Galica”, thuhet në raportin e sotëm policor.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media