Super derbit e së dielës

Sot në futboll do të ketë takime interesante

Në Premierligën angleze, sot pritet të zhvillohen dy ndeshje interesante. Gjiganti Manchester United do të ndeshet me skuadrën e Chelseas në “Old Trafford” duke filluar nga ora 17:00.

Ndërsa, një ndeshje tjetër jo pak e rëndësishme që do të luhet sot është ajo ndërmjet Liverpoolit dhe ekipit të WBA-së, e cila fillon nga ora 14:30.

Back to top button