Takohen Fifi dhe Big Mama, pijnë ”shërbet” së bashku

Artistja, Filloreta Raçi dhe Big Mama janë takuar dhe së bashku kanë vendosur që të kalojnë kohë bashkë.
Ka qenë Fifi ajo e cila ka publikuar një video në ‘Instagram’, teksa shihet Mama duke thënë se do të pijnë ”shërbet”.
”Shërbet osht”, ka shkruar Fifi duke e etiketuar edhe Big Mamën.

Tutje edhe Big Mama ka postuar një video me artisten, ku shfaqen të dyja duke kënduar këngën ”Diell”.
Ndërkaq, projekti i fundit nga Fifi është ”Diell”, të cilin e ka publikuar më 27 nëntor të vitit të kaluar.

Ndërsa, projekti i fundit nga Big Mama është ”Kulmi i tradhëtisë”, të cilin e ka publikuar më 17 dhjetor të vitit të kaluar./21Media

Back to top button