Tayna: Tri koncerte për një natë, kështu që gjepi so kurrë i thatë

1 min read

 

Shumica e artistëve këtë verë i janë rikthyer mbrëmjeve dhe koncerteve të ndryshme, të cilat duket se ju kanë munguar shumë.

Në mesin e tyre është edhe rep-artistja e njohur Tayna, e cila në rrjetet sociale ka publikuar disa pamje nga njëra prej perfomancave të saj, teksa ka shkruar se ajo i mban tri koncertve brenda një nate.

“Tri koncerte i boj n’natë, kështu që gjepi s’o kurrë i thatë”, ka shkruar Tayna në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

“La Boca” titullohet projekti i fundit i Taynes që e solli në bashkëpunim me artistin L’Algérino. Kënga është publikuar në fillim të këtij muaji dhe deri tani në YouTube ka arritur mbi 5 milionë klikime./21Media