Të famshmit që besojnë se rrobat s’kanë gjini

Nuk është diçka e pazakontë kur dy të famshëm marrin pjesë në një event të veshur me të njëjtën veshje. Por, është shumë më interesante të shohësh aktoret që vendosën të ecin në tapetin e kuq me kostum meshkujsh, si për shembull Nicole Kidman, shkruan Bright Side, përcjell rtv21.tv

Por, edhe meshkujt e famshëm nuk i shmangen veshjeve që duket se janë të destinuara për femra./21Media

Jonah Hill dhe Sarah Brady madje kanë veshur këpucë të ngjashme

19 të famshëm që besojnë se rrobat nuk kanë gjini

Kostumi jeshil neoni Versace i modelit dhe aktorja Blake Lively

19 Celebrities Who Believe Clothes Have No Gender

Princi William dhe Kate Middleton morën pjesë në një garë të veshur me veshje të ngjashme

Ikona e stilit Timothée Chalamet dhe një modele në shfaqjen e modës Haider Ackermann

19 Celebrities Who Believe Clothes Have No Gender

Ben Falcone dhe Melissa McCarthy të veshur njësoj

Victoria dhe David Beckham të veshur me veshje të ngjashme në një event të Versace

Ky kostum burrash Gucci në një modele dhe aktore, Nicole Kidman19 Celebrities Who Believe Clothes Have No Gender

The Weeknd dhe Kate Moss zgjodhën xhaketa të ngjashme në vitin 2017

Harry Styles dhe Victoria Beckham kanë veshur këmisha të ngjashme

19 të famshëm që besojnë se rrobat nuk kanë gjini

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button