Të ftuarit e “kallin” dasmën, o hodhen në pishinë duke vallëzuar

Në një dasmë në qytetin Akçakoca të Turqisë, të ftuarit u argëtuan në një mënyrë interesante. Ata duke vallëzuar u futen edhe në pishinë.

Argëtimit të të ftuarve në pishinë i është bashkuar edhe dhëndri i cili u hodh në ujë me kostumin e dhëndrit.

Dhëndri, i cili u hodh në ujë me kostumin e tij, doli nga pishina dhe e ka vazhduar vallëzimin me nusen me rroba të lagura./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button