Policia ka bërë të ditur se një shtetas i huaj (i mitur) dje ka informuar se dy persona të panjohur i kanë grabitur telefonin mobil dhe 16 euro para të gatshme dhe pastaj e kanë rrahur.

Siç informoi policia, rasti ka ndodhur në Pejë dhe viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkohë, rasti është duke u hetuar./21Media