Teatri Kombëtar shpreh ngushëllime për vdekjen e Vjosa Berishës

1 min read

Sot(23 qershor) ka vdekur në moshën 50 vjeçare, producentja Vjosa Berisha.

Teatri Kombëtar i Kosovës ka shprehur ngushëllime për vdekjen e producentes shqiptare.

“Me dhimbje të thellë pranuam lajmin për humbjen e bashkëpunëtores dhe mikes së Teatrit Kombëtar të Kosovës, Vjosa Berisha!  Teatri Kombëtar i Kosovës ju shprehë ngushëllime të sinqerta familjeve Berisha dhe Istrefi si dhe të gjithë bashkëpunëtorëve!”, thuhet në shkrimin e TKK-së./21Media