Tërmet në Maqedoninë e Veriut

1 min read

Një tërmet është regjistruar sonte pas orës 23:00 në Maqedoninë e Veriut.

Sipas qendrës seizmologjike, tërmeti ka qenë në lartësi prej 3.3 ballë të shkallës së Rihterit dhe është regjistruar 27 kilometra largë Shkupit, transmeton TV21./21Media