Presidenti Hashim Thaçi ka vazhduar me promovimin e bukurive të vendit tonë. Thaçi sot ka publikuar një video të Liqenit të Batllavës.

Krahas videos së publikuar në facebook, presidenti ka uruar të diel të këndshme.

“Liqeni i Batllavës është shumë i bukur. Ajri i mirë, hapësira përreth e bëjnë atraksion të vërtetë dhe shumë të përshtatshëm për piknik, çiklizëm, lundrim, peshkim dhe aktivitete të shumta relaksimi.”, ka shkruar Thaçi./21Media