Këngëtarët e njohur, Tayna dhe Azet tashmë e kanë publikuar këngën e tyre të re ”Ti harro”, e cila është pëlqyer shumë nga fansat.

Projekti i tyre pritej me padurim dhe vetëm për një ditë arriti mbi një milionë klikime.

Kështu kënga po pëlqehet nga audienca dhe gjithashtu ajo u bë kënga e parë në disa shtete.

Përmes një instastory Tayna i ka paraqitur shtetet ku projekti i tyre është i pari në listën e këngëve më të dëgjuara në Shqipëri, në Gjermani dhe Austri.

Ndryshe, kënga ”Ti harro”, është projekti i parë që Tayna dhe Azet e kanë sjellur në bashkëpunim për fansat e tyre./21Media