Tifozët italianë nisin festën

 
Me fillim nga ora 21:00 sonte do të zhvillohet ndeshja e parë gjysmëfinale e Kampionatit Evropian “Euro 2020”, ajo mes Italisë dhe Spanjës.
Para ndeshjes, qindra tifozë të Italisë janë mbledhur në afërsi të stadiumit Wembley.
Ata janë parë duke festuar me flamuj e simbole të Italisë.

Back to top button