“Telenovela” publikohet nga Blero

Këngëtari i njohur, Blero ka publikuar bashkëpunimin e tij me artistin Albos. Projekti i dyshes titullohet “Telenovela” të cilin e sollën me videoklip.
Për muzikën dhe tekstin e këngës janë kujdesur vet dyshja kurse, Mix & Masterin e këngës e ka bërë Johan Bejerholm, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i parë i Bleros dhe Albosit./21Media

Back to top button