Top 10 shfaqjet televizive më të shikuara në Netflix

1 min read

Pavarësisht se Netflix lançoi listën e trendeve në fillim të këtij viti, i cili zbulon se cilat janë Top 10 shfaqjet më të njohura televizive në baza ditore, nuk është e lehtë ta gjesh atë listë në vetë Netflix pa e gërmuar pak në të.

Këtë javë, ka po aq ngecje në Top 10 sa ka rikthimi i shfaqjeve që u rrëzuan një javë më parë.

Sezoni 2 i ”Bridgerton”, sezoni i fundit i ”Selling Sunset” dhe përkulja e fundit nga shfaqje si Ozark dhe Grace dhe Frankie, si dhe episodet e reja të shfaqjes së konkurrencës së realitetit ”The Circle”, vazhduan të dominojnë listën në vazhdën e premierës së tyre fillestare.

Shtesat e reja në listë këtë javë që përfundojnë Top 10 përfshijnë premierën e dramës së krimit ligjor ”The Lincoln Lawyer”, rikthimin e reality show pas aziatikëve të pasur në sezonin 2 të ”Bling Empire” dhe rikthimin e një drame tjetër ligjore me ”Anatomy of a. Skandali”.

10. Anatomy of a Scandal

9. Savage Beauty

8. Bling Empire

7. Selling Sunset

6. Grace and Frankie

5. The Circle

4. Bridgerton

3. Workin’ Moms

2. The Lincoln Lawyer

1. Ozark/21Media