“Trauma” publikohet nga Fifi

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi ka publikuar këngën e re.

“Trauma” titullohet kënga e re e Fifit që është në bashkëpunim me Tribal.

Për tekstin e këngës janë kujdesur Fifi dhe Tribal, shkruan rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button