Një person i lënduar

Një person i lënduar

Sot në fshatin Qyshk të Pejës një tren e ka goditur një veturë.

Rastin për 21Media e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Brenda veturës ka qenë vetëm vozitësi, i cili ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Sipas policisë viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spital./21Media