Nën kërcenin e armës një personit i janë vjedhur një mijë euro dhe një telefon në Pejë. Kështu bëri të ditur policia e Kosovës, e cila njoftoi se rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 22:20 dhe personi në fjalë ishte shtetas i Turqisë.

“Viktima mashkull shtetas i Turqisë ka informuar se nga dy persona të pa njohur, nën kërcenin e armës i janë grabitur 1000 euro dhe një telefon mobil”, bëri të ditur policia.

Ky rast Rasti është duke u hetuar./21Media