U arrestua gjakovari që e bëri një grua për spital

Policia ka informuar se dje është arrestuar një burrë në Gjakovë sepse e ka keqtrajtuar një grua. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është strehuar në shtëpi të sigurt bashkë me fëmijën e saj 11 muajsh.
“Me aktvendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.”, ka bërë të ditur policia./21Media

Back to top button