“U deshtëm”, publikohet nga Anxhela dhe Labi

Dy këngëtarët e njohur Anxhela Peristeri dhe Labinot Tahiri-Labi, kanë publikuar baladën e tyre, shkruan rtv21.tv
“U deshtëm” titullohet dueti i dyshes së njohur, i cili u publikua edhe me videoklip.
Për tekstin e këngës është kujdesur, Olti Curri, kurse muzika është punuar nga Irkenc Hyka./21Media

Back to top button