U lëndua gjatë xhirimeve të serialit, aktori turk përfundon në spital

Aktori i njohur, Furkan Andıç i njohur për shumë role në serailet turke që janë transmetuar edhe në Kosovë ka përfunduar në spital.

Furkani  iu nënshtrua një operacioni si pasojë e lëndimit që e ka pasur gjatë një aksidenti fatkeq gjatë xhirimeve të serailit “Black Board”, ku aktori është në rolin kryesor.

Siç kanë njoftuar mjekët, aktori ka thyer këmben e djathtë dhe operacioni i tij ka zgjatur 3 orë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button