U sulmua Policia e Kosovës në Veri

Sveçla: Policia u sulmua në veri me granatë dore dhe AK-47.-Mehmeti: Katër sulme brenda tri ditëve ndaj policisë në veri
U sulmua Policia e Kosovës me granatë dore dhe kallashnikov në veri të vendit.
Brenda tri ditëve të fundit u kryen katër sulme ndaj policisë në veri.Kështu bënë të ditur në konferencë për media ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla dhe drejtori i përgjithshëm i policisë së Kosovës Samedin Mehmeti.(Përgatiti: Albulena Nuha, kamera: Kushtrim Rrmoku). /21Media

Back to top button