U tha se po i ndanë Cristiano Ronaldon nga Georgina Rodriguez , reagon nëna e futbollistit

Po raportohet se ka shenja të një krize mes Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez . Thashethemet përfshijnë edhe nënën e Ronaldos, Maria Dolores Dos Santos Aveiro dhe theksojnë se çifti madje po mendojnë të ndahen.

Megjithatë, Dolores Aveiro ka mohuar se djali dhe nusja e saj po mendojnë të ndahen. Duhet theksuar se shtypi portugez, spanjoll, madje edhe arab kishte raportuar tashmë se marrëdhënia mes Georgina dhe Dolores Aveiro nuk është ideale.

Raportet në të kaluarën tregonin se nëna e Ronaldos kishte probleme edhe me ish-partneren e tij, modelen ruse Irina Shayk , me thashethemet që pretendonin se ajo qëndronte pas ndarjes së tyre.
Ndërkohë, Ronaldo ka kaluar një periudhë të vështirë, pasi u largua nga Manchester United për t’u transferuar në Arabinë Saudite dhe zbriti në stol në Kupën e Botës 2022.

Është shumë e dyshimtë nëse Ronaldo do të luajë përsëri për një klub që shfaqet në kompeticionet e mëdha evropiane, me afrimin e fundit të karrierës së tij.

” Gjithçka është një gënjeshtër . Të gjitha çiftet debatojnë, por ajo që është shkruar është një gënjeshtër,” tha Dolores Aveiro .

Kur ai vendos t’i japë fund karrierës së tij, Ronaldo pritet të kthehet në Spanjë dhe të vendoset në shtëpinë e tij në Madrid me familjen e tij./21Media

Back to top button