Uellsi dhe Shqipëria do të ballafaqohen në miqësoren e radhës sot me fillim nga ora 18:00.

Trajneri i kuqezinjëve Edi Reja kërkon që të vazhdohen rezultatet pozitive të ndeshjeve të fundit.

Tashmë të dy kombëtaret i kanë publikuar formacionet zyrtare, të cila janë si më poshtë:

Uellsi: Hannessey, Ampadu, Mepham, D. Davies, N. Williams, Levitt, Allen, Ramsey, N. Davies, Brooks, T. Roberts.

Shqipëria: Selmani, Ismajli, Kumbulla, Gjimshiti, Doka, Lenjani, Bare, Çekiçi, Abrashi, Manaj, Balaj.