“Unë veç kom me i knu dashnisë për ty!”

Këngëtarja e njohur dhe e dashur nga publiku, Fifi dhe partneri i saj, Adis Patushi siç duket po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre të dashurisë.
Ata nuk po hezitojnë që edhe në rrjete sociale të publikojnë pamje nga momentet e tyre më të lumtura, shkruan rtv21.tv
Për dallim prej herave të tjera, kur Fifi ka shprehur dashurinë ndaj partnerit, sot Adisi ka shkruar disa fjalë për artisten kosovare.
Ai ka publikuar një imazh të bukur, krahas së cilit ka lënë edhe një mbishkrim. “Une veç kom me i knu dashnise per ty!”, ka shkruar ai në instagram teksa ka etiketuar Fifin.

Kujtojmë që, Fifi ka konfirmuar lidhjen me Adis Patushin në muajin shkurt./21Media

Back to top button