Unitedi e fiton derbin

Chelsea u mposhtë nga Manchester Unitedi

Skuadra e Man.Unitedit sonte e deklasoi skuadrën e Chelseas me rezulatat bindës 2:0.

Për skuadrën e Jose Morinhos shënuan Marcus Rashford në minutën e 7-të dhe Ander Herrera në minutën e 49-të, ndërsa skuadra e Antonio Contes nuk arriti të shënojë as edhe një gol.

Me këtë fitore, skuadra e Mourinhos ka katër pikë më shumë se Tottenhami./21Media

https://youtu.be/Z9oyJHTdKDo?t=1

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button