Urimi emocionues i Obamas për gruan në 30 vjetorin e martesës

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara  të Amerikës, Barack Obama ka festuar pervjeotrin e martesës.
Për 30 vjetorin e martesës, Obama ka bërë një dedikim emocionues për Michelle Obama.
“Miche, pas 30 vjetësh, nuk jam i sigurt pse ju dukeni saktësisht njësoj dhe unë jo. E di që fitova lotarinë atë ditë – se nuk mund të kisha kërkuar një partner më të mirë jete. Gëzuar përvjetorin, e dashur”, ka shkruar Obama në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barack Obama (@barackobama)


Back to top button