Valon Ramadani i VV-së ka 90-të premtime për Ferizajn

1 min read

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Ferizajt, Valon Ramadani sonte në RTV21 tha se kanë 90 premtime dhe katër parime.

Ramadani u shpreh se katër parimet e tij për Ferizajn janë: Zgjidhja, barazia, zhvillimi dhe transparenca./21Media