Vazhdon gjykimi ndaj Hysni Gucatit e Nasim Haradiajt

Robert Rid: Gjatë sekuestrimit të materialeve nga zyret e OVL-UÇK-së nuk janë respektuar standardet
Në Gjykatën e Hagës ka vazhduar gjykimi ndaj Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt. Në seancën e sotme eksperti, Robert Rid, ka deklaruar se gjatë sekuestrimit të materialeve nga zyret e OVL-UÇK-së nuk janë respektuar standardet./21Media
 

Back to top button