Një person ka humbur jetën në rrethana ende të panjohura.

Raportohet se viktima derisa ishte duke lëvizur me traktor, është rrokullisur duke pësuar kështu lëndime trupore, me ç’rast ishte dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, ku dhe është konstatuar se viktima ka ndërruar jetë.

Rasti sipas policisë ka ndodhur dje në Shtime.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve.

Rasti është nën hetime./21Media