Vdekje e dyshuar në Viti

Një burrë u gjet i vdekur sot në Viti.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar afër një fabrike ishte gjetur i shtrirë në tokë dyshohej pa shenja jete. Afër viktimës është gjetur një veturë me targa vendore në të cilën janë gjetur dokumentet e tij.”, informoi Policia.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante të Policisë dhe ekipi mjekësor, siç bëri të ditur Policia, nga mjeku u konstatua se viktima ishte pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës u dërgua në IML për obduksion./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button