Vesa Luma feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi këngëtarja

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja Vesa Luma feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 35 vjet.

Me një video që e ka publikuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja falënderoi të gjithë ata që e uruan për ditëlindje.

“Vajza e ditëlindjes. Faleminderit të gjithëve për urimet, jam shumë e bekuar dhe falënderuese që ju kam në jetë! Ju dua shumëëë”, ka shkruar Vesa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Kujtojmë se “Spaska qenë e shkrume” është projekti i fundit muzikor nga Vesa Luma në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

Ndryshe, këngëtarja tash e një kohë jeton në Zelandën e Re së bashku me familjen e saj./21Media