Vesa Luma shfaqet provokuese nga shtrati në ditëlindjen e 36-të

Data e lindjes për një person padyshim se mbetet data më e rëndësishme në jetë.
12 maji është datë e rëndësishme në kalendar për këngëtaren e dashur dhe të njohur për publikun Vesa Luma, e cila sot feston 36 vjetorin e lindjes.
Kështu bëri të ditur vet Vesa përmes një fotografie të publikuar në Instagram ku shfaqet provokuese nga shtrati.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Vesa Luma arriti të pushtojë zemrat e të gjithve që nga fillimi i karrierës së saj.  Talenti i saj për muzikë është veçuar gjatë audicionit shumë të njohur shqiptar “Ethet e së premtes mbrëma” ku Vesa arriti të jetë finaliste e këtij spektakli.

Vesa tashmë një kohë të gjatë jeton në Zelandën e Re. Ajo është e martuar me reperin, Big Basta dhe së bashku kanë një djalë./21Media

Back to top button