Veseli premtoi 30 % rritje të pagave për sektorin publik

Veseli premtoi 30 % rritje të pagave për sektorin publik

Drenica do të udhëheq me qeverinë, presidencën dhe Kuvendin tha kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë tubimit elektoral në Skenderaj./21Media