Haradinaj: Fillojmë me rritjen e pensioneve

Haradinaj: Fillojmë me rritjen e pensioneve

Koalicioni PDK-AAK-Nisma, do të jetë afër punëtorëve të KEK-ut dhe afër resurseve të energjisë, tha kandidati i koalicionit PDK-AAK-Nisma për kryeministër gjatë vizitës në termocentralin Kosova A./21Media