Veshja speciale e Duas surprizë për sonte

1 min read

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sonte do të performojë në skenën e madhe të festivalit “Sunny Hill” që mbahet në prakun e Gërmisë.

Dua tha se ndjhet e lumtur dhe krenare që ky festival po mbahet në vendin e saj, shkruan rtv21.tv

Për këtë performancë, ajo tregoi se ka pergaditur një veshje speciale, të cilën tha se do e shohim sonte./21Media