Vetaksident në Prizren, një i lënduar

Një vetaksident trafiku ka ndodhur pas mesnate në Prizren.
Sipas njoftimit të Policisë, një person ka pësuar lëndime trupore.
I njëjti dyshohet se në gjendje të dehur ka vozitur automjetin dhe duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes, ka shkaktuar vetaksident.
Ndërkaq, për shkak të lëndimeve të marra, i lënduari ka pranuar tretman mjekësor.
Rasti është duke u hetuar./21Media

Back to top button