Vehbi Kajtazi tha se kohëve të fundit po sheh një frymë më liberale tek Lëvizja Vetëvendosje

Vehbi Kajtazi tha se kohëve të fundit po sheh një frymë më liberale tek Lëvizja Vetëvendosje

Në “CLICK” të RTV 21, temë diskutimi janë “Premtimet me zemër” dhe po diskutohet për premtimet e Lëvizjes Vetëvendosje gjatë fushatës zgjedhore.

Vehbi Kajtazi nga Insajderi tha se njerëzit që nuk pajtohen me Lëvizjen Vetëvendosje sulmohen nga njerëzit e kësaj Lëvizje në shumë mënyra, shkruan rtv21.tv

Ndërkaq tek të tjerat gjëra që tha se po shihen në këtë fushatë përveç dukjes së kandidatit për kryeministër nga kjo parti, tha se kemi edhe një zbutje të qëndrimeve karshi simboleve të shtetit dhe një frymë më liberale se para disa muajve dhe zgjedhjeve tjera që kishte Vetëvendosje./21Media