Victoria Beckham heq dorë nga të qenit e dobët, e quan modë të vjetër

Victoria Beckham e ka përshkruar dëshirën për të qenë shumë e dobët si një “qëndrim i modës së vjetër”, ku në vend të saj spekuloi se gratë në ditët e sotme duan të jenë të lakuara.
Dizajnerja e modës, 48-vjeçare, i ka bërë komentet mes lançimit të koleksionit të saj të ri të veshjeve të formës VB Body , për të cilat ajo kohët e fundit tha se duket veçanërisht mirë në trupat më të lakuar, përcjell portali rtv21.tv
Ajo ka zbuluar se frymëzimi pas linjës së re – e cila ka një çmim midis 90 dhe 650 £ për copë – është dëshira e grave për të pasur një “fund të rrumbullakët dhe të lakuar”.
“Është një qëndrim i modës së vjetër, dëshira për të qenë me të vërtetë e dobët. Unë mendoj se gratë sot duan të duken të shëndetshme dhe të lakuara. Ata duan të kenë disa gjinj – dhe një gungë,” komentoi ajo.
Victoria i bëri komentet për revistën Grazia , pasi kishte pozuar për kopertinën e saj.

Nëna e katër fëmijëve tha se ka “shumë gra me të vërteta të lakuara” në Miami – ku ajo dhe David Beckham , 47 vjeç, kalojnë kohë për shkak të bashkëpronësisë së tij në Inter Miami CF.
Ajo tha se individë të tillë “zotërojnë vërtet” fizikun e tyre dhe “tregojnë trupin e tyre me një besim të tillë”, me qëndrimin dhe stilin e tyre të përshkruar si “çlirimtar” nga Victoria.
Ajo shtoi se si nënë, i pëlqen që fëmija i saj më i vogël Harper Beckham , 10 vjeç, ka qenë rreth grave që “festojnë me të vërtetë kthesat e tyre dhe kënaqen me pamjen e tyre”.
Victoria i sugjeroi medias se koleksioni i saj VB Body i ndihmon gratë të kenë një figurë më të lakuar, me dizajne të thurura të ngushta që krijojnë një “siluetë vërtet lajkatare”.
Duke diskutuar më tej linjën e re – e cila varion në madhësi nga 6 në 18 në UK – anëtarja e Spice Girls komentoi: “Sa më lakuar të jeni, aq më mirë duken fustanet e mia VB Body.”/21Media

Back to top button