Vodhën arken, kapen nga Policia të miturat nga Lipjani

1 min read

Dy vajza të mitura kanë vjedhur para nga arka në një objekt në Lipjan.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur të enjten, rreth orës 13:00.

Rasti është raportuar në Polici dhe në konsultim me prokurorin mbetet që të dyshuarat të intervistohen në prani të zyrtarëve për punë sociale./21Media