Vritet një grua në lokal, mes të plagosurve edhe një fëmijë

Të shtënat me armë zjarri në një lokal në Tiranë kanë lënë të vdekur banakieren e lokalit, të identifikuar si M.P, 62 vjeçe dhe të plagosur 5 të tjerë, mes tyre dhe një vajzë 10 vjeçe.

Të plagosurit janë dërguar në Spital.

Ngjarja në Polici është raportuar fillimisht nga klientë të lokalit e banorë të zonës.

Ende nuk dihen autorët e ngjarjes./oranews

Back to top button