Kjo parti thërret në interpelancë ministrin e arsimit Ramë Likaj

Kjo parti thërret në interpelancë ministrin e arsimit Ramë Likaj

Lëvizja Vetëvendosje ka akuzuar qeverinë se nuk e ka prioritet arsimin dhe se ka krijuar huti tek nxënësit, mësimdhënësit dhe vet prindërit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor .për këto dhe të tjera probleme Vetëvendosje ka thirrur në interpelancë ministrin e Arsimit, Ramë Likaj./21Media