Xhensila dhe Besi të lumutur në fotosesionin magjik

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë realizuar një fotosesion magjik me vajzën e tyre, Ajkën.

Familja Kallaku shfaqet e lumtur në shkelqimin e dekoreve unike të festave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Besi dhe Xhensila është njëri ndër çfitet më të komentuara të showbizit shqiptar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button