Young Zerka në studio për projektin e ri muzikor

1 min read

Duket se viti 2022 do të jetë vit i artistit shqiptar, Young Zerka.

Dy javë më parë ai publikoi dy këngë, “Tiranë – London”, dhe “Tik – Tak”. Por, menjëherë ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Young Zerka ka publikuar një InstaStory, ku shihet në një studio muzikore.

Së shpejti, një projekt tjetër vjen nga artisti./21Media