Zbulohet ‘afera’ e Zayn Malik gjatë kohës sa ishte bashkë me Gigi Hadid

Artisti, Zayn Malik sërish “në telashe”.
Malik thuhet se kishte një lidhje me yllin e dikurshëm të “Towie”, Abi Clarke, gjatë kohës që ai ishte me modelen, Gigi Hadid.
Clarke thuhet se mendoi se Zayn ishte ndarë me Hadid kur ata filluan të flasin dhe kështu përfunduan gjërat pasi pa mesazhin pasi ajo “nuk donte të ishte gruaja e tij tjetër”.
Siç raporton The Sun, Abi Clarke i tha shoqes së saj se Malik ishte ‘i fiksuar’ pas saj dhe romanca e tyre ishte e tillë si në “Fifty Shades of Grey’.
“Përvojat e mia me të ishin si Fifty Shades of Grey. Unë e quajta atë “Mr Grey”. Kaluam shumë mirë së bashku”, ka thënë Abi.
Siç raportohet gjithçka mori fund me Zayn e Abi, kur kjo e fundit pa një mesazh në telefonin e Malik, “Më mungon”, nga Gigi Hadid.
“Isha i shtangur. Shkova shumë në heshtje. Ai e kishte bërë të qartë se ishte beqar. Ai ishte aq i vëmendshëm ndaj meje sa mendova se duhet të ishte e vërtetë. Ne ishim duke parë shumë njëri-tjetrin dhe ju rritën ndjenjat. Ishte shumë e sikletshme. Ai tha se i pëlqente figura ime, ishte shumë i prekshëm, ishte me një xhaketë të zezë të madhe dhe pinte raki…”, ka thënë Abi.
Në një rast, Zayn gjithashtu e krahasoi Abi me ish të fejuarën Perrie Edwards, me të cilën u nda në vitin 2015.
Zayn u nda nga supermodelja Gigi në tetor, pas gjashtë vitesh së bashku. Ata kanë një vajzë 16-muajshe Khai./21Media

Back to top button