Policia ka bërë të ditur se dje një burrë kosovar nga Prizreni ka raportuar se vëllai i tij ka dalë nga shtëpia që nga 30 maji dhe nuk është kthyer më.

”Ankuesi mashkull kosovar me 04.06.2021 ka raportuar se, vëllai i tij-mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia me datën e cekur dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij”,është bërë e ditur në raportin policisë.

Ndërkaq, njësitet policore janë duke hetuar rastin./21Media