Zhduket një e mitur

Një burrë nga Gjakova ka raportuar dje se vajza e tij e mitur është zhdukur.

”Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur viktima femër kosovare kishte shkuar në kurs dhe më pas kur ankuesi kishte shkuar ta marr nuk e kishte takuar dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Njësiti relevant është duke e hetuar rastin./21Media

Back to top button