Zhduket një grua në Prizren

Një burrë nga Prizreni ka raportuar në Polici se gruaja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk e di për vendndodhjen e saj.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje, shkruan rtv21.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vend ndodhjen e saj. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh.

Rastin policia e ka cilësuar si “Person i zhdukur”, ndërsa është në procedura hetimore./21Media

Back to top button