Zhduket një vajzë në Lipjan

Një vajzë nga Lipjani është zhdukur.
Lajmin në Polici e ka raportuar nëna e saj e cila ka thënë se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.
Vajza është zhdukur që nga 16 maji./21Media

Back to top button