Zhduket një vajzë në Prizren

1 min read

Policia ka bërë të ditur se dje një grua nga Prizreni ka njoftuar se vajza e saj ka humbur.

”Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se vajza e saj femër kosovare ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Rasti është ende nën hetime./21Media